Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Викрали польського священика

Автор:

|

Червень 05, 2014

|

Рубрика:

Викрали польського священика
о. Павло Вітек

о. Павло Вітек

27 травня не вийшов на зв’язок католицький священик Павло Вітек, котрий приїхав із Польщі до о. Миколая, настоятеля римо-католицького костелу парафії Св. Йосифа. Його було викрадено бойовиками терористичної організації «Донецька народна республіка». За словами донецьких проукраїнських громадських активістів, котрі брали участь у Донецьку в щоденній міжконфесійній молитві за мир в Україні, «27 травня в Донецьку близько 12:00 пропав католицький священик Павло Вітек».

Представники самопроголошеної «Донецької народної республіки» утримували о. Вітека в будівлі Служби безпеки України. Увечері 27 травня о. Павло мав прийти на площу Конституції, де щодня проходить міжконфесійна молитва за мир в Україні, проте зв’язок із ним зник. «Про місцезнаходження о. Павла досі не відомо. Брати і сестри, що моляться за Україну, просять допомогти знайти польського католицького священика», — заявили громадські активісти.
Павела Вітека звільнили 28 травня. Про це розповів Марцін Войцеховський, прес-секретар Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Чиновник повідомив, що священик, живий і здоровий, зараз перебуває під опікою польських дипломатів. Водночас, він не зміг надати додаткової інформації про цей прикрий інцидент.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply