Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Ворон атакував голуба миру

Автор:

|

Лютий 06, 2014

|

Рубрика:

Ворон атакував голуба миру

У Ватикані птахи напали на білих голубів, випущених Папою Римським та двома дітьми після недільної молитви, у якій понтифік закликав до миру в Україні. Голубів задзьобали ворон і чайка на очах у десятків тисяч вірян, котрі прийшли на площу Святого Петра в Римі, щоб послухати традиційну недільну молитву. 

Українців збентежила така погана прикмета. Науковці ж наполягають на тому, що нічого надзвичайного з птахами не трапилося. «Імовірність вижити в них – навіть нижча, ніж у дикого голуба. Стверджувати, що вони зазнали поразки, – не зовсім правильно. У будь-якому місті літають чайки, круки, граки — і вони полюбляють нападати на незнайомий об’єкт і трохи його поганяти. Поганяти, побавитися», — запевняє Сергій Лопарьов, доцент кафедри зоології Київського національного університету імені Т. Шевченка.
А от духовні особи схильні вбачати в тому, що сталося, певний символізм. «Їх атакували чайка та ворон. Трошки їм пір’я видерли, але голуби відбилися, полетіли далі. Гадаю, якщо дивитися в плані духовному, так само є зі злом. Коли ми боремося зі злом, щось десь втрачається, на жаль. Важливо знати: доля нашої України не залежить від голубів», — наголосив о. Віталій Умінський, священик Римо-католицької церкви.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply