Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Владика Даниїл освятив золотий купол храму

Автор:

|

Червень 22, 2017

|

Рубрика:

Владика Даниїл освятив золотий купол храму

Владика Даниїл і о. Петро Левко з парафіянами Української православної церкви св. Юрія

У Ярдвілі (штат Нью-Джерзі) архієпископ УПЦ США Даниїл разом із настоятелем Української православної церкви св. Юрія о. Петром Левком і оператором підйомного крану Френсісом Гуттою піднялися над храмом та освятили оновлені та позолочені купол і хрест церкви. На висоті владика Даниїл торкнувся хреста‚ який вже понад 40 років вінчає храм. Саме під час освячення сталася короткочасна бурхлива злива‚ але вона не порушила церемонії.
У архієрейській Службі Божій брали участь оо. Петро Левко, Володимир Музичка, Тарас Науменко, Тарас Чубенко, Василь Пасакас, диякон Джеймс Кейрнс, іподиякони Ричард Єндрис, Володимир Яворський, Михайло Бокало, Микола Залипяк, семінаристи Тадей Сурак, Григорій Матвіїв, Ігор Процак.
Владика Даниїл тепло привітав декана Української католицької церкви в Нью-Джерзі о. Тараса Лончину. Він також вручив грамоту подяки меценатові Романові Маленці за активну участь у житті Церкви. У своєму слові Владика Даниїл розповів про символічне значення церковних куполів‚ при якому один купол символізує небо‚ три куполи — Святу Трійцю‚ а 33 куполи — роки земного життя Ісуса Христа. Золото куполів є символом вічності. Владика закликав жити у послуху до Господа нашого Ісуса Христа‚ берегти духовне та матеріальне надбання попередніх поколінь закордонних українців.
У церковній залі відбувся святковий обід, який приготували сестриці та братчики під керівництвом Ольги Зелезнок-Ільченко, голови сестрицтва. Григорій Штандер, голова парафіяльної управи, вітав Владику Даниїла короваєм, а О. Зелезнок-Ільченко — квітами. Парафіяни подякували Френсису Гутті та його синові‚ котрі позолотили купол і хрест.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...