Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Військо на священиків зачекає

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Військо на священиків зачекає

Правозахисники розкритикували указ президента Російської Федерації (РФ) про надання священнослужителям права на відтермінування від служби в армії. Сергій Кривенко, член Ради з прав людини при президенті РФ, уважає, що це рішення, «дає привід іншим молодим людям (спортсменам, музикантам, перспективним ученим, фахівцям оборонно-промислового комплексу) також наполягати на наданні права про відстрочку від військової служби». Пан Кривенко також упевнений, що «правозахисники й багато членів нашого суспільства зустрінуть цей указ президента в штики».

Згідно з опублікованим 13 липня ц. р. президентським указом, право на відтермінування отримають ті священнослужителі (до 150 осіб на рік), які отримали духовний сан і посаду помічника командира з роботи з віруючими військовослужбовцями.

«Право на отримання відстрочки від призову на військову службу надається з 1 жовтня 2012 року за умови, що священнослужителі вже пройшли або ще проходять спеціальну підготовку, необхідну для виконання обов’язків за посадою помічника командира з роботи з віруючими військовослужбовцями», — сказано в тексті документа.

 Марко Стріха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply