Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Відкрили таблицю патріарху Мстиславу

Автор:

|

Жовтень 10, 2013

|

Рубрика:

Відкрили таблицю патріарху Мстиславу

У Львові, на вулиці Пісковій, на будинку, у якому в 1991-1993 рр., під час відвідин Львова, зупинявся патріарх Української автокефальної православної церкви Мстислав (Скрипник), урочисто відкрили й освятили пам’ятну меморіальну таблицю. Панахиду очолив владика УПЦ КП Димитрій (Рудюк).

Участь у врочистій церемонії відкриття взяв Петро Колодій, голова Львівської обласної ради, який, зокрема, сказав: «Святійший патріарх Київський і всієї України Мстислав заслужив на повагу та любов громади за активну працю, твердий патріотизм, кришталеву чесність і глибоку віру. Усе своє життя він присвятив відродженню українського православ’я. Він пройшов через тюрми й допити в гестапо. На еміґрації в повоєнний час він, як митрополит УПЦ, працював не покладаючи рук для розбудови українського православ’я».
«Багатьом досі пам’ятне повернення патріарха в Україну в жовтні 1990 року, після майже півстолітньої розлуки. Згодом він став першим предстоятелем Української православної церкви з титулом патріарха. Ім’я Мстислава навіки вписане в історію України, у тисячолітню історію українського православ’я», — наголосив п. Колодій.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply