Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Ватикан розповів у мільтсеріалі, як правильно померти

Автор:

|

Грудень 22, 2016

|

Рубрика:

Ватикан розповів у мільтсеріалі, як правильно померти

Як правильно померти

У Ватикані реалізували серію роликів про правила переходу до іншого світу. Анімація заснована на прадавніх манускриптах, але зі сучасними деталями. Католицькі мультики миттю розлетілись Інтернетом. Оригінальний манускрипт «Мистецтво помирати» датований ще XV ст. Наразі він зберігається в Німеччині. Роботи на тему, як саме покидати людський світ, були дуже популярними того часу. Адже давали чіткі відповіді не тільки, як саме лягти і кого покликати до себе, а й що покласти біля ліжка того, хто відходить.
Стоси паперу аніматори перетворили на п’ятихвилинні ролики. В одному з них помирає дідусь. Його донька телефонує священику по смартфону, розкладає на столику все необхідне, прощається з батьком. Камера ретельно фіксує усю хронологію — аж до самого цвинтаря.
На кладовищі у Броварах зараз також балакають про перехід до іншого світу. Місцеві римо-католики прийшли сюди, аби послухати, що о. Роман розповість їм про смерть. «Коли ми є, її немає. А коли вона є, нас немає. І таке враження, ніби ми трошки розминаємося. Та це — дуже помилкове мислення», — розповідає він.
Ініціативу колег із Ватикану священик підтримує. На його думку, анімаційна смерть готує прихожан до реальної. Найближче до священика розташувались італійці Алєсьйо і Мара — в Україні вони вже два роки з церковною місією. У них є четверо дітей і п’ята — на небі.
Про те, що молодша Марта померла, решта дітей знає. Батьки постійно розмовляють із ними про інший світ. Новий католицький мультик італійська родина сідає дивитися разом — уже вдома. Три доньки і син уважно дивляться на екран. Мультик непоганий, але надто сумний, робить висновок молодше покоління. Дворічна Кіара просить батьків розважитися піснею. Це — сімейна традиція. Тематика — також церковна, але ритми — набагато жвавіші.

Олександра Мітіна, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...