Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 24, 2018

Ватикан офіційно визнав Палестину

Автор:

|

Травень 21, 2015

|

Рубрика:

Ватикан офіційно визнав Палестину
Махмуд Аббас і Папа Франциск

Махмуд Аббас і Папа Франциск

Ватикан офіційно визнав державу Палестина. У договорі, який стосується діяльності Католицької церкви на палестинській території, Святий Престол звертається до делегації держави Палестина, а не до «Організації визволення Палестини», як це було раніше. 2012-го Ватикан привітав рішення Генеральної асамблеї ООН визнати палестинську державу. А нинішній договір став першим юридичним документом, який офіційно визнає державу Палестина. «Так, це визнання того, що держава існує», — уточнив преподобний Федеріко Ломбарді, прес-секретар Ватикану.

Між тим, міністерство закордонних справ Ізраїлю заявило, що «розчароване» таким рішенням Ватикану. «Цей крок не сприяє мирному процесу та віддаляє палестинське керівництво від того, щоби повернутися до прямих і двосторонніх перемовин», — ідеться у заяві відомства.
16 травня Папа Римський Францис провів 20-хвилинні перемовини віч-на-віч із Махмудом Аббасом, президентом Палестинської держави, а потім вручив йому медальйон зі зображенням ангела, пояснивши: «Це — доречно, оскільки ви — янгол миру».
Сполучені Штати Америки та Ізраїль виступають проти визнання Палестини, стверджуючи, що це підірве зусилля з проведення перемовин щодо ізраїльсько-палестинської угоди на умовах палестинської державності. Більшість країн Західної Європи утримується від визнання Палестини, але дехто натякає, що їхня позиція може змінитися, якщо мирні зусилля зайдуть у глухий кут.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...