Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

Ватикан хочуть виключити з ООН

Автор:

|

Листопад 07, 2013

|

Рубрика:

Ватикан хочуть виключити з ООН

Антикатолицькі групи підтримки легалізації абортів запустили масштабну кампанію, у якій домагаються позбавлення Святого Престолу статусу постійного спостерігача при Організації Об’єднаних Націй (ООН). Поруч із організаціями підтримки легалізації абортів, таких як «Центр репродуктивних прав» і «Плановане батьківство», в аґресивній акції проти Ватикану та Католицької церкви бере участь американська група підтримки легалізації абортів «Католики за вибір» (CFC), яка пропагує, попри свою привабливу назву, переконання, що суперечать ученню Церкви.

За словами Остіна Русе, голови Католицького інституту з прав людини та сім’ї (C-FAM) у Нью-Йорку та Вашинґтоні, Апостольська столиця на засіданнях Ради ООН зазвичай одноосібно боронить право на життя ненароджених дітей і цінності природної сім’ї. Саме тому багато впливових активістів, які вважають, що аборт повинен бути універсальним правом людини, а поняття сім’ї – повністю викорінене, заявляють, що Ватикан треба виключити з ООН.
У відео, яке організація CFC розмістила на своєму веб-сайті, її представники стверджують, що Ватикан блокує всі «прогресивні» ініціативи, мета яких – відстоювати свободу та здоров’я жінок. CFC також стверджує, що Апостольська столиця є надто маленькою державою, аби мати вплив на ухвалення ключових для розвитку людства рішень.
Ще наприкінці 1990-х рр. антикатолицькі групи підтримки легалізації абортів намагалися виключити Ватикан із ООН. Саме тоді у відповідь на напади CFC і інших груп католицькі організації розпочали кампанію, що полягала в надсиланні до ООН листів на підтримку діяльності Святого Престолу щодо захисту прав людини.
CFC була створена 1973-го та з перших років своєї діяльності підтримує аборти й аґресивно нападає на Католицьку церкву. Феміністки CFC домагаються широкого доступу до контрацепції, стерилізації, сприяння поширенню гомосексуалізму та надання одностатевим союзам статусу шлюбу.
У 1980-2007 рр. на чолі CFC перебувала колишня черниця Френсіс Кісслінг, котра після виходу з монастиря вийшла заміж, а невдовзі — розлучилася. Саме вона стала директором однієї з перших клінік, що робила аборти в Нью-Йорку, і намагалася переконати інших католиків, що CFC зі своїм багатомільйонним бюджетом є установою, вірною католицизму. У своєму розпорядженні CFC має численні господарські споруди та мережі партнерських організацій по всьому світу, зокрема в Латинській Америці.
Три роки тому на одній із наукових конференцій у Прінстонському університеті п. Кісслінг закликала раз і назавжди позбутися асоціювання абортів зі злом і визнати загальне право жінок на аборт. «Мене не хвилює, як це буде зроблено, — лунав голос активістки, — через Конституцію, ООН, державні або федеральні законодавчі акти чи з боку талібів».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply