Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Варфоломій зробив заяву щодо української Церкви

Автор:

|

Червень 28, 2018

|

Рубрика:

Варфоломій зробив заяву щодо української Церкви

Патріарх Варфоломій

Перед Вселенською Патріархією стоїть зобов’язання і відповідальність повернути народи України та Македонії до істини і канонічних меж Церкви. Про це заявив Патріарх Варфоломій під час Літургії у патріаршому храмі св. Ґеорґія на Фанарі, дільниці у Стамбулі.
«Існування розколу не є аргументом, аби позбавляти увесь народ зв’язків із церковною правдою та канонічністю, заперечуючи нашу відповідальність перед Богом та історією, а навпаки радше стимулом для пошуку спасительних та об’єднуючих рішень», — зазначив православний першоієрарх.
«Коли Церква-Мати шукає шляхи спасіння наших братів із України та Скоп’є (таким чином владика уникнув образи греків, котрі не визнають назву Македонія. — Ред.), вона сповнює свій апостольський обов’язок. Наш обов’язок і відповідальність — привести ці народи назад до церковної правди та канонічного ладу. Тому те, що посідає Вселенський Патріархат, він посідає для добра цілого світу та пропонує всім народам без винятку. У цьому контексті існує і міжхристиянський діалог, який діє у любові та правді, — наголосив Вселенський Патріарх.

Катерина Чурилова, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply