Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 25, 2020

В Українському домі запрацювала каплиця

Автор:

|

Лютий 06, 2014

|

Рубрика:

В Українському домі запрацювала каплиця

У Києві, на Європейській площі, у приміщенні Українського дому, який віднедавна займають мітинґарі з Майдану, почала діяти каплиця. Її спільно відкрили представники духовенства різних конфесій, аби мати ще одне місце для допомоги протестувальникам, зазначив один зі священиків.

Для каплиці виділили місце поряд із кінозалом на першому поверсі. Там є все необхідне для служби, у вільному доступі лежать книги та Євангелія. Священики різних конфесій несуть там постійну варту, для них спеціально обладнали підсобну кімнату, де можна відпочити. Також там уже відбулося освячення всього приміщення.
Український дім у січні ц. р. став іще одним прихистком для активістів. Перший поверх, затоплений силовиками, котрі жили там, уже висушено, на двох поверхах відтепер обладнано прес-центр, центр координації Автомайдану, Відкритий університет, бібліотеку, їдальні, залу відпочинку та гардероб із теплими речами.
Додамо, що на самому Майдані далі діють Міжконфесійний молитовний намет і каплиця, де постійно тривають молитви та служби. Так само на сцені присутні священики, котрі проводять богослужіння, а потім допомагають учасникам на барикадах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply