Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

В УАПЦ хіротонізували нового єпископа

Автор:

|

Вересень 06, 2018

|

Рубрика:

В УАПЦ хіротонізували нового єпископа

2 вересня у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Львова відбулась архієрейська хіротонія архімандрита Гавриїла (Кризини) на єпископа Рівненського та Волинського, керуючого Рівненсько-Волинською єпархією (рішення Архієрейського Собору від 25 липня ц. р.).
Богослужіння очолив глава Української автокефальної православної церкви (УАПЦ) у співслужінні архієпископа Тернопільського і Бучацького, керуючого Тернопільською та Одесько-Чорноморською єпархіями Тихона, єпископа Мукачівського та Карпатського, керуючого Карпатською єпархією, Віктора, єпископа Херсонського і Миколаївського, керуючого Таврійською єпархією Бориса, духовенства кафедральних соборів Львова та Тернополя, Львівської, Тернопільської та Карпатської єпархій.
Напередодні у кафедральному соборі під час Всеношної відбулось наречення архімандрита Гавриїла (Кризини). В неділю архімандрит Гавриїл склав сповідання православної віри, а під час Літургії відбулася хіротонія. Предстоятель УАПЦ Макарій звернувся до нововисвяченого єпископа з повчальним словом та вручив йому символ архіпастирського служіння — єпископський жезл.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply