Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Усецерковна проща за тверезість

Автор:

|

Травень 30, 2013

|

Рубрика:

Усецерковна проща за тверезість

Друга Всецерковна проща «Дорогою зцілення» до Унівської Свято-Успенської лаври за утвердження чесноти тверезості українського народу відбулася 26 травня. Таким чином комісія Української греко-католицької церкви (УГКЦ) у справах душпастирства охорони здоров’я, у межах якої діє рух «За тверезість життя», зібрала всіх не байдужих до подолання в Україні алкоголізму, наркоманії, залежності від азартних ігор громадян. Захід був загальноукраїнським, адже крім прочан із Західного реґіону України прибули віряни з Києва та Сум.

Цього року прощу очолив владика Ігор (Возняк), архієпископ і митрополит Львівський. В Унівській лаврі спочивають останки митрополита Михайла (Левицького), який ще 1844 року видав звернення до священиків із детальною інструкцією про те, як засновувати товариства тверезості та вести книги тверезості.
Додамо, що рух «За тверезість життя» відродився 2006-го, коли УГКЦ почала організовувати в західній Україні місії тверезості (виїзди в найвіддаленіші куточки для зустрічей із представниками виконавчої влади й активом сіл, проведення інтерактивних тренінгів для підлітків у навчальних закладах, відправлення Літургії із наміром зцілення залежних від алкоголю людей, започаткування Золотої книги тверезості, надання індивідуальних консультацій залежним і їхнім родинам).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply