Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Уроки християнської етики стануть на Львівщині обов’язковими

Автор:

|

Липень 07, 2016

|

Рубрика:

Уроки християнської етики стануть на Львівщині обов’язковими

Християнська етика

Департамент освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації видав наказ, згідно з яким школи мають передбачити у навчальних планах години для вивчення основ християнської етики. Копію наказу від 9 червня 2016 року №08-01/335 виклала у Facebook журналістка Анастасія Іванова.
«Наказую: Продовжити у 2016/2017 навчальному році вивчення предмета «Основи християнської етики» в 1-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів міст і районів області. Зобов’язати керівників загальноосвітніх навчальних закладів передбачити у навчальних планах усіх класів 0,5-1 годину на вивчення предмета «Основи християнської етики за рахунок варіативної частини навчальних планів», — сказано в документі.
У наказі також йдеться про продовження з 1 вересня ц. р. занять із християнського виховання у дошкільних навчальних закладах області відповідно до «Орієнтовної тематики занять із християнського виховання дітей дошкільного віку», схваленої комісією з питань християнської етики та виховання Львівської обласної ради.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...