Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

УПЦ МП закликає боротися з пияцтвом

Автор:

|

Травень 30, 2013

|

Рубрика:

УПЦ МП закликає боротися з пияцтвом

Георгій Коваленко, речник Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) не вважає гей-паради головною проблемою українців. Про це він написав на своїй Fаcebook-сторінці. «Чому ми всі так дружно піднімаємося на боротьбу з гей-парадами, а не з пияцтвом, розпустою, розлученнями, абортами, злодійством, лихослів’ям?» — запитує він.

«А може, тому що гомосексуалізм поки ще сприймається як перекручення, а пияцтво, корупція, розпуста, подружня невірність, розлучення й аборти — як норма серед віруючих і хрещених людей? — розмірковує речник. – Можливо, потрібно боротися не тільки з міфічними, а й із реальними проблемами нашого суспільства?! Може, варто боротися не тільки «проти», а й «за» — за цнотливість, за сім’ю, за дітей, за виконання заповідей?! А як боротися? Починай зі себе та свого оточення!»
Як відомо, представники ЛГБТ-спільноти (гомосексуальні, бісексуальні та трансгендерні люди, які об’єднані потребою спілкування. – Ред.) планували організувати «Марш рівності» 25 травня, у День Києва. Однак Київська міська державна адміністрація (КМДА) запропонувала організаторам змінити дату заходу через велику кількість заявок на проведення акцій від аґресивно налаштованих людей. Згодом КМДА звернулася до суду з метою заборонити проведення першого маршу за права ЛГБТ-cпільноти.
Організатори гей-параду заявляли, що готові відмовитися від акції, якщо цього не дозволить суд. 23 травня окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення в центрі столиці 25 травня будь-яких заходів, окрім передбачених офіційною програмою святкування Дня Києва.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply