Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

УПЦ МП освячує знамена терористів

Автор:

|

Липень 10, 2014

|

Рубрика:

УПЦ МП освячує знамена терористів
Терорист Гіркін тримає «бойове знамено»

Терорист Гіркін тримає «бойове знамено»

Офіційний сайт Горлівської та Слов’янської єпархії Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) поширює брехливу інформацію про події в Слов’янську (Донецька область), зокрема про діяльність свого духовенства на території, зайнятій озброєними проросійськими терористами.

Так, 29 червня сайт Слов’янської єпархії повідомив, що того дня «українські війська, незважаючи на домовленість про припинення вогню, зробили черговий обстріл житлових районів Слов’янська», під час якого «знову був обстріляний Олександро-Невський катедральний собор». Благочинний Олександро-Невського округу Слов’янська та настоятель однойменного собору протоієрей Микола Фоменко, котрий раніше підбадьорював на барикадах бойовиків, заявив, що українські снаряди розриваються за кілька метрів від храму. «Навіть фашисти не стріляли по своїх. А тут… Чим вони сподіваються виправдатися перед Богом? Не можу уявити», — кинув священик звинувачення у бік українських військових.
Це — уже не перший випадок, коли сайт Горлівської та Слов’янської єпархії УПЦ МП інформує про навмисні обстріли храмів, причому завжди — із боку українських військових. Тим часом, священик Російської православної церкви за кордоном (РПЦЗ), котрий перебуває в розташуванні українського десантного батальйону під Слов’янськом, де допомагає пораненим, сповідає, духовно опікує їх, навпаки, стверджує, що ніхто цілеспрямовано не стріляв по храмах, інакше би від них вже нічого не залишилося: «Усі ті факти, що наводяться в медіа (вибиті вікна або пошкоджені огорожі), лише підтверджують випадковість потрапляння снарядів у їхній бік. Очевидно, цей благочинний свідомо приховує правду або ж йому погрожують бойовики».
За словами панотця, щоночі підрозділ, в якому він перебуває, обстрілюють бойовики із мінометів, один із них спеціально встановили біля храму УПЦ МП. «Це серйозно ускладнює бойові дії українських солдатів, котрі змушені не відповідати на вогонь супротивника, щоби не влучити в храм», — сказав священик РПЦЗ.
У день, коли Слов’янська єпархія УПЦ опублікувала закиди на адресу української армії, кореспондент проросійських активістів Донбасу оприлюднив свіжі фотографії з урочистої церемонії освячення прапора «Добровольчого батальйону» в одному з храмів Слов’янська, імовірно, в Олександро-Невському соборі. На світлинах зображено чин освячення бойового прапора, який проводить священик за діяльною участю Ігоря Гіркіна, лідера терористів.
Днем раніше Олексій Добичін, головний редактор сайту «Москва-Третій Рим», котрий перебуває в Слов’янську в складі російських бойовиків, оприлюднив в Інтернеті відеозвернення, де оголосив «релігійну війну» проти «фашистів», інославних і «жидобандерівців». У числі озброєних терористів, котрі виконували пісню “Вставай, страна огромная», перебував і служитель культу в підряснику.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply