Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 22, 2020

УПЦ КП заснувала медаль «За самопожертву і любов до України»

Автор:

|

Січень 15, 2015

|

Рубрика:

УПЦ КП заснувала медаль «За самопожертву і любов до України»

Медаль «За самопожертву і любов до України»

Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет передав гуманітарну допомогу для воїнів Антитерористичної операції (АТО). Це стало своєрідним різдвяним дарунком бійцям від Київського патріархату. Партію м’ясних консервів було відправлено військовослужбовцям 101-ї окремої бригади Збройних сил України.

Зараз хлопці служать у районі Дебальцевого. Вантаж дійшов до них напередодні Різдва. Українська православна церква Київського патріархату (КП) за минулий рік відправила на схід уже 5 тис. т харчів, одягу, ліків і технічного оснащення для військовиків, а також вісім автомобілів. Щоби мати змогу допомогти захисникам України, церковники скоротили власні витрати.
Крім того, патріарх Філарет повідомив про заснування нової нагороди — «За самопожертву і любов до України». Цією медаллю відзначатимуть військових, духівництво і благодійників. У списку гідних — уже сотня прізвищ, але він постійно поповнюється. Перші нагороди знайдуть своїх героїв у Києві, а деякі відзнаки їдуть на передову.
«Цю медаль будемо вручати тим, хто любить Україну. А це означає готовність віддати своє життя за Україну. І жертовність, тобто хто жертвує, чим тільки може, на користь наших воїнів на Донбасі», — пояснив патріарх Філарет.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply