Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

УПЦ КП канонізувала князя Аскольда

Автор:

|

Липень 25, 2013

|

Рубрика:

УПЦ КП канонізувала князя Аскольда

Помісний собор Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП), дослідивши життя й мученицький подвиг першого київського князя-християнина Аскольда, вирішив канонізувати його та приєднати до сонму святих для загального церковного шанування. 

Крім того, Помісний собор УПЦ КП постановив: занести ім’я благовірного князя Аскольда в православний церковний календар; чесні останки князя Аскольда, святого першомученика Київського, з огляду на відаленість від події мучеництва, залишити на волю Божу; пам’ять благовірного князя Аскольда, святого першомученика Київського, відзначати в другу неділю після П’ятидесятниці, у день Собору всіх святих.
Також собор вирішив написати ікону для поклоніння згідно з визначенням Святого сьомого Вселенського собору та видати друком житіє благовірного князя Аскольда, а до цього відправляти службу за Загальною мінеєю. Також УПЦ КП зобов’язалася благословити будівництво храмів на честь благовірного князя Аскольда та сповістити про канонізацію благовірного князя Аскольда предстоятелів помісних православних Церков.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply