Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 18, 2018

Український молитовний сніданок відбувся у Києві

Автор:

|

Червень 09, 2016

|

Рубрика:

Український молитовний сніданок відбувся у Києві

Петро Порошенко

Президент і прем’єр-міністр України взяли участь у П’ятому Національному молитовному сніданку України. Петро Порошенко нагадав про порушення релігійних свобод віруючих УПЦ КП, УУГКЦ, протестантів і мусульман на окупованих територіях. Також він повідомив, що всечесні отці благословили зміни Конституції України в частині правосуддя.
«Традиція Національних молитовних сніданків дає можливість кожному задуматися над тим, що ми робимо сьогодні, як ми живемо й як хочемо будувати наше спільне майбутнє», — додав Володимир Гройсман. За його словами, запорукою здійснення будь-яких планів, змін, кроків людини є духовна сила і єдність. «Я глибоко вірю в те, що кожен із нас, в т. ч. від сьогодні, після завершення спільної молитви, буде налаштований змінювати цей світ на краще, робити свою справу настільки віддано та чесно, щоб кожен громадянин відчував ту турботу і любов, і тепло, а ми з вами і далі демонстрували єдність, державність заради нашої країни, заради Європи, всього світу та заради всіх нас», — наголосив глава уряду.
Нагадаємо, що українські політики також щороку беруть участь в американському молитовному сніданку, який з 1953 року проходить у Вашинґтоні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...