Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 18, 2019

Українська греко-католицька церква в Огайо відсвяткувала 50-річчя

Автор:

|

Листопад 02, 2017

|

Рубрика:

Українська греко-католицька церква в Огайо відсвяткувала 50-річчя

Настоятель парафії о. Ігор

Українська греко-католицька церква Св. Андрія в Пармі (штат Огайо) відзначила півстолітній ювілей від дня свого заснування. «50 років минуло з того дня, коли був покладений і освячений наріжний камінь в основу будови храму УГКЦ св. Андрія Первозванного, в якому вже півстоліття прославляється Господнє ім’я і проповідується Святе Євангеліє для спасіння душ», — йдеться у повідомленні адміністрації храму.
Урочисті заходи розпочалися святковим бенкетом, в якому взяли участь не лише духовенство різних конфесій, але й парафіяни. Крім смачних українських страв, гості насолоджувалися співом церковного хору Св. Андрія, декламаціями віршів у виконанні Марії Петрини та Богдани Гарматій і виступом ансамблю «Акорд».
У своїй промові о. Ігор Касіян, настоятель парафії, привітав присутніх із ювілеєм храму та висловив щиру подяку за істотний вклад у життя церкви.
Крім цього, парафію з 50-річчям привітала Марта Ліщинецька, голова Українських злучених організацій, та вручила грамоту-подяку «За визначну та сумлінну працю для добра Української церкви та громади».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...