Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

УГКЦ ініціює рух протидії корупції

Автор:

|

Грудень 10, 2015

|

Рубрика:

УГКЦ ініціює рух протидії корупції
Сергій Гула (у центрі)

Сергій Гула (у центрі)

Синод єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства на своїй черговій сесії визнав корупцію гріхом, відповідальність за який є особистою. Тому владики УГКЦ вирішили ініціювати створення загальноцерковного руху протидії корупції та розробити програми душпастирства у сфері протидії корупції.

Питання протидії корупції було головною темою цієї сесії синоду. Аналізуючи витоки цієї суспільної недуги, члени синоду заслухали доповідь про суспільні очікування від Церкви щодо подолання корупції в Україні, яку виголосив Мирослав Маринович, президент Інституту релігії та суспільства та проректор із питань призначення та місії Українського католицького університету, а також доповідь про практичні заходи щодо подолання корупції, яку виголосив Сергій Гула, координатор Національного руху «Ні хабарництву! Я не беру і не даю хабарів».
Синод висловив підтримку всім громадським організаціям та ініціативам, які борються зі суспільною хворобою корупції. «Синод наказує вірним УГКЦ долучити молитву за зцілення від гріха корупції до молитов у щомісячний день молитви за зцілення узалежнених та їхніх рідних», — йдеться у повідомленні прес-служби Церкви. Синод також розглянув та затвердив у першому читанні з внесеними поправками та доповненнями пастирський лист щодо хвороби корупції. Документ буде доопрацьований та оприлюднений наступного року.

Юлія Поліковська, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply