Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

У Вашинґтоні відбувся молебень за Україну

Автор:

|

Лютий 13, 2014

|

Рубрика:

У Вашинґтоні відбувся молебень за Україну

Патріарх Київський і всієї Руси-України Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) Філарет разом із Верховним архієпископом Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Святославом (Шевчуком) 6 грудня здійснили молебень за Україну на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку у Вашинґтоні. Під час служби Божої молилися віряни з усіх куточків Сполучених Штатів, котрі прибули до столиці в межах святкування українських днів у Вашинґтоні.

Якщо раніше пам’ятник Кобзареві у Вашинґтоні слугував для українців символом боротьби за незалежність історичної Батьківщини, то тепер він є ще й місцем, навколо якого гуртується українська громада, і місцем, куди приходить чи не кожен українець, який відвідує столицю США. Наприкінці патріарх Філарет прочитав молитву за Україну. Після богослужіння усі присутні заспівали державний і духовний гімни України.
Предстоятель УГКЦ Святослав і патріарх УПЦ КП Філарет прибули у Вашинґтон, аби взяти участь у щорічному «молитовному сніданку» разом із президентом США. Напередодні обидва владики зустрілися з американськими конґресменами й розмовляли про ситуацію в Україні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply