Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 19, 2020

У Сумах православні та греко-католики молилися разом

Автор:

|

Лютий 02, 2017

|

Рубрика:

У Сумах православні та греко-католики молилися разом

Спільний міжконфесійний молебень відбувся у рамках Тижня молитви за єдність християн у каплиці Введення Пресвятої Діви Марії УГКЦ, яка розташована у с. Сад Сумського району. У спільній молитві взяли участь: о. Олександр Дядя, настоятель парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці (УГКЦ); о. Войцех Стасевич, настоятель парафії Благовіщення Пресвятої Діви Марії (Римо-католицька церква), о. Анатолій Довгопол, священик Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) у с. Сад; о. Олександр Шинкаренко, настоятель громади УПЦ КП у селі с. Северинівка.
Після спільної молитви відбулося спілкування у неформальній обстановці, у якому взяли участь як священики, так і парафіяни. Темами спілкування було перспективи об’єднання Церков в Україні, спільні заходи, які можна проводити, особливо що стосується допомоги українським військовим та їхнім родинам, соціального служіння, а також плани про наступні спільні молитви.
Войцех Стасевич зазначив, що для міста Суми це дуже знакова подія, адже важко зібрати на спільну молитву представників різних конфесій. Також знаковим є той факт, що молебень пройшов у приміщенні каплиці УГКЦ. «Дуже приємно, що після нещодавнього освячення, у нашій каплиці проходять такі важливі заходи. Навіть незважаючи на складні погодні умови та нерозчищені від снігу сільські дороги, люди знайшли можливість прийти на цю службу, щоб разом молитися за єдність християн, за мир та злагоду в Україні, за наших воїнів-захисників», — сказав о. Олександр Дядя. Він висловив надію, що в Сумах буде більше спільних християнських заходів, до яких долучатимуться представники більшого числа конфесій.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply