Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 18, 2018

У Параґваї молилися за Україну на чолі з архієпископом Іларіон

Автор:

|

Червень 16, 2016

|

Рубрика:

У Параґваї молилися за Україну на чолі з архієпископом Іларіон
Слуюбу Божу править архієпископ Іларіон

Службу Божу править архієпископ Іларіон

Республіку Параґвай відвідав український архієпископ Іларіон. Він очолив молебень до Пресвятої Богородиці в Свято-Георгіївському храмі міста Енкарнасьйон. «Під час молебню підносилися молитви за парафіян, український і параґвайські народи та Богом бережену Українську державу», — повідомила Рівненська єпархія Української православної церкви Київського патріархату.
Архієпископ очолив урочисте богослужіння з нагоди 40-річчя від дня освячення митрополитом Мстиславом (Скрипником) храму на честь святого великомученика Юрія Переможця міста Енкарнасьйон. Цього дня храм був переповнений парафіянами та гостями, котрі прибули на свято з різних куточків Параґваю. Разом із духовенством і вірянами за літургією молився губернатор Луїс Найтін і міський голова Енкарнасьйону Луїс Альфредо ід Санчес.
За святковим богослужінням, яке звершувалася українською, іспанською та грузинською мовами, були піднесені молитви за Україну та Республіку Параґвай. З глибокою вірою та сльозами на очах українці молилися за свою Батьківщину, яка переживає військову аґресію Росії на Донбасі. Віряни просили Господа, щоб Він визволив Україну від нашестя чужинців, подав мир, єдність і благословення українському народу.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...