Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

У Львові відкриють галерею мистецьких писанок

Автор:

|

Квітень 18, 2013

|

Рубрика:

У Львові відкриють галерею мистецьких писанок

У Львові з 4 по 6 травня в межах фінальної частини Фестивалю писанок на площі Ринок відкриють «Галерею мистецьких писанок». Понад 50 півметрових писанок прикрашатиме центр міста впродовж Великодніх свят.

Щойно львів’яни та гості міста знайдуть усі мистецькі писанки, задіяні в акції «Полювання на писанки», на північному боці площі Ринок відкриють велику галерею, розповіли організатори.
«До створення унікальних півметрових писанок долучаться найкращі львівські митці, які нанесуть на них не тільки традиційні народні орнаменти, а й мистецькі зображення. Окрім того, до декоративного розпису писанки зможуть долучитися й усі охочі. На вулицях міста ми розмістимо кілька великих писанок, які гості фестивалю зможуть самостійно розмалювати. Народні майстри допоможуть їм освоїти це непросте ремесло та навчать малювати цікаві орнаменти», — уточнив Андрій Сидор, директор Фестивалю писанок у Львові.
Також на площі Ринок відкриються «Великодній ярмарок» та «Великодня арт-майстерня», пройдуть різноманітні майстер-класи з виготовлення та розфарбовування писанок, відбудуться святковий великодній концерт, виступи християнських колективів, показ фільмів на великодню тематику та конкурс на найсмачнішу паску.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply