Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Церкви – за поправки до закону

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Церкви – за поправки до закону

Глави конфесій підтримали підготовлені Міністерством юстиції законодавчі зміни, спрямовані на відновлення попередньої редакції Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації». Таке рішення ухвалила Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) на своєму засіданні, яке відбулося під керівництвом архієпископа Григоріса Буніатяна, головуючого у ВРЦіРО.

Позицію Міністерства культури із цього питання озвучив Максим Бударін, заступник директора Департаменту в справах релігій і національностей. За його словами, окрім запровадження принципу «єдиного вікна» під час реєстрації релігійних організацій слід скористатися з нагоди виправити застарілі норми в законі про свободу совісті. Зокрема, пропонується передати контролюючі функції центральному органу виконавчої влади в справах релігії — тобто Мінкультури.
За результатами обговорення глави Церков і релігійних організацій доручили секретаріату ВРЦіРО доопрацювати остаточний варіант таблиці поправок до законопроекту, що буде в офіційному порядку надіслана президенту України та в Міністерство юстиції. Крім цього, члени ради Церков визначили план роботи на першу половину 2013 року. ВРЦіРО продовжує готувати поїздку глав українських конфесій до Брюсселю. Також на запрошення головуючого у ВРЦіРО вони мають намір відвідати Вірменію та провести там низку зустрічей із метою міжконфесійного діалогу й обміну досвідом із вірменською спільнотою. Учасники засідання розглянули питання оптимізації внутрішньої роботи. Підсумком дискусії стало рішення Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій про затвердження регламенту своєї діяльності.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply