Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Церкви Європи моляться за Україну

Автор:

|

Січень 01, 2014

|

Рубрика:

Церкви Європи моляться за Україну

Конференція європейських Церков оприлюднила офіційну заяву щодо подій в Україні. Християнські лідери Європи  звернулися до всіх своїх членів, щоби ті запровадили особливі молитви за народ і зусилля Церков України в їхній боротьбі за єдність, гармонію та добре керівництво державою. 

«Народ України глибоко шанує Церкви, і вони можуть зіграти вирішальну роль у мирному врегулюванні конфліктів шляхом діалогу та молитви», — ідеться в заяві Конференції.
Автори звернення також звертають увагу на недавню смерть Нельсона Мандели, котрий став південноафриканським символом миру, і нагадує людству про те, як наполегливі зусилля задля примирення та єдності можуть не дати нації впасти у внутрішній конфлікт: «Ми молимося, щоби Христос направляв українців у тому ж дусі примирення та мудрості, якою керувався Нельсон Мандела, коли його країна зіткнулася з можливістю згубного конфлікту 20 років тому».
«У дні святкування Різдва нашого Спасителя Конференція європейських Церков звертається з молитвою до Ісуса Христа бути поруч із Церквами та народом України», — сказав д-р Гай Ліаґре, генеральний секретар Конференції європейських Церков.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply