Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Церкву саєнтології визнали шахрайською

Автор:

|

Жовтень 31, 2013

|

Рубрика:

Церкву саєнтології визнали шахрайською

Касаційний суд Франції визнав Церкву саєнтології шахрайською, відхиливши клопотання Церкви й визнавши її керівників винними в обмані парафіян. «Очевидно, що касаційний суд не захотів бруднити руки та прийняти якесь сміливе рішення. Подібну справу необхідно передати до суду з прав людини в Страсбурзі, щоби була можливість ухвалити рішення без тиску, — сказав Ерік Ру, представник організації. — Не може наше вчення бути в одній країні релігією, а в іншій — ні. Коли уряд хоче позбутися якоїсь релігії, її одразу називають сектою».

Зазначимо, що у Франції суд над Церквою саєнтології розпочався ще 2009-го. Її керівників засудили до двох років ув’язнення з відтермінуванням виконання вироку й до штрафу розміром 30 тис. EUR. Церква саєнтології була заснована Роном Габбардом у США 1954 року. Зараз у багатьох країнах Європи саєнтологічні церкви зараховують до релігійних сект і комерційних організацій. Кількість послідовників учення налічує близько 10 млн осіб.
Саєнтологію називають релігією для багатих, оскільки її прихильниками є чимало знаменитостей і бізнесменів. Найвідомішими саєнтологами є Том Круз, Джон Траволта, Вілл Сміт, Ніколас Кейдж, Кірсті Еллі, Ліза-Марія Преслі. Багато відомих людей обирає саєнтологічні школи для навчання власних дітей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply