Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

Церква саєнтології розпадається

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Церква саєнтології розпадається

Популярна в США Церква саєнтології переживає неприємні часи. Авторитет її глави Девіда Міскевіджа опинився під загрозою після того, як утік його батько. Рон Міскевідж разом зі своєю дружиною Беккі здійснив утечу з Міжнародної бази руху в Каліфорнії, де мешкав понад два десятиліття. Невдовзі за їхнім прикладом пішла й Роан Лік, онука покійного засновника руху Рона Габбарда. Хоча їхній від’їзд стався ще два чи три місяці тому, у пресу новина просочилася тільки зараз.

«Це — значна подія. То були поважні люди, які пішли на дуже сміливий крок. Навколо цього будинку — огорожа з колючого дроту із сенсорами руху, камерами й охоронцями біля воріт», — розповів колишній саєнтолог Джефф Гоукінс. Крім того, цього літа рух саєнтологів зіштовхнувся зі судовими процесами та згадками в блокбастерах.

До слова, один з найвідоміших прихильників саєнтології актор Том Круз розлучається зі своєю дружиною Кеті Голмс, причому повідомлялося, що жінка пішла від нього саме через його вірування. Як пояснила сама п. Голмс, вона боялася, що Круз утягне в секту їхню шестирічну доньку Сурі. Рух саєнтологів ґрунтується на створеній американським письменником-фантастом Роном Габбардом системі вірувань і практик, що складається зі скомпільованих навколонаукових і релігійних ідей і орієнтований на людей, що прагнуть до кар’єри й успіху.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply