Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Священики посперечалися через «Dzidzio Контрабас»

Автор:

|

Вересень 21, 2017

|

Рубрика:

Священики посперечалися через «Dzidzio Контрабас»

Сцена зі стрічки «Dzidzio Контрабас»

Священики Української греко-католицької церкви (УГКЦ) висловили протилежні думки щодо фільму «Dzidzio Контрабас». Нагадаємо, що за сюжетом головні герої фільму видають себе за священиків, щоб безперешкодно перевезти через кордон контрабанду.
О. Андрій Кащук заявив, що такі дії паплюжать образ священнослужителів. «Коли актор переодягається в одяг священика, то він автоматично символізує Ісуса Христа… Як можна зневажати Господа підозрілою компанією, насмішками, перетинанням з контрабандою кордону, блюзнірською «молитвою» і використанням Божого храму для безбожних зйомок? Коли хтось насміхається з священнослужителя, то насміхається автоматично з його «начальника». Такий Закон», — написав він у Facebook.
Натомість о. Олег Скобель, керівник відділу душпастирства УГКЦ, навпаки закликав колег подивитися це кіно. «Нічого крамольного для християн я не побачив. Це зайвий раз доводить, що трейлер фільму не дає повної картини про фільм. І лише те, що ми побачили акторів в підрясниках у смішному амплуа, не робить цей фільм якимсь крамольним чи вульгарним. Ми не побачили акторів в священичих ризах, нічого такого, що залишило б негативний присмак. Навіть «ходіння по лезу» я не побачив. Тому тим моїм друзям священикам, котрі висловлюють свій відкритий протест проти фільму, хочу порадити подивитися, щоб не вийшло класичне «нє чітал, но асуждаю». Раджу подивитися не для того, щоб щось у ньому шукати, а просто від душі посміятися. Там митники можуть висувати претензії, а не ми, священики. Подивитися на себе збоку ні для кого не буває зайвим», — написав він у своєму блозі.
Фільм «Dzidzio Контрабас» після першого вікенду прокату став лідером із касових зборів та заробив майже 8 млн грн.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply