Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Священики-футболісти

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

Священики-футболісти

У Києві відбувся матч між священиками та семінаристами Української греко-католицької церкви й Української православної церкви Московського патріархату. Святі отці поскидали свої ряси, залишивши їх у роздягальні, і вийшли на стадіон у звичайній спортивній формі та кросівках.

Матч розпочався зі спільного співу «Отче наш» і фізкультпривіту учасників. «Усе це — не більше, ніж гімнастика. У здоровому тілі — здоровий дух. Якщо взяти аскетику, поклони — тут проробляються м’язи», — вважає о. Євген, який грає у футбол із семирічного віку.
Як з’ясувалося, із м’ячем поважні духовні особи вправляються не гірше, як із кадилом. Емоцій вони не стримували, але грали ввічливо, і лайки на полі не було чути зовсім. «Це є вороже духові християнства. У нашому лексиконі такі слова відсутні», — пояснили гравці.
Урешті команда православних у непростій боротьбі вирвала перемогу в греко-католиків. Святкувати зібралися із чаєм і тортом. Поміняти служіння в храмі на великий футбол, кажуть священики, ніхто з них не планує. А от зіграти більшою кількістю команд у великому міжконфесійному футбольному турнірі — зовсім не проти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply