Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 20, 2020

Священик, що викопав труну дружини, — вже на волі

Автор:

|

Квітень 16, 2015

|

Рубрика:

Священик, що викопав труну дружини, — вже на волі
Микола Наслудов — ліворуч

Микола Наслудов — ліворуч

Скандальний священик Микола Наслудов вийшов на волю. Душпастиря, котрий відкопав труну померлої жінки та розмістив її для поклоніння в церкві, відпустили після психіатричної експертизи під особисте зобов’язання. Громада храму Покрови Пресвятої Богородиці в Бортничах наразі відновлює парафіяльне життя вже з новим настоятелем.

Відомо, що на території церкви проживало 80 осіб, котрі вирізали серії в паспортах і страхались ідентифікаційних кодів. «Тут зібралися люди, які не захотіли приймати цього номера «звіра». Потім ідуть пластикові картки. У кожній номер стоїть — 666, що є числом звіра. Якщо приймаєш цей номер, то ти уже не є людиною, бо прийняв печатку Сатани. Ти вже відрікаєшся від Господа», — переконували прихожан церкви.
Як писав «Міст», у лютому ц. р. священик Наслудов поставив труну з померлою півроку тому дружиною посеред храму. Парафіянам він сказав, що жінка — свята, тому усі мають їй поклонятися. Згодом міліція затримала настоятеля храму, а пожильців – виселили. Миколу Наслудова відправили на експертизу до психіатричної лікарні, а минулого тижня відпустили.
«Медики вже з ним попрацювали і зробили висновок. Є відповідні терміни, передбачені на ці дослідження, тому немає більше підстав його там утримувати. Слідчий суддя за клопотанням слідчого та прокурора зобов’язав його з’являтися на перший виклик до слідчого або до суду, не виїжджати за межі Києва, а також повідомляти про зміну місця проживання», — заявив Олександр Стригунов, старший прокурор прокуратури Дарницького району Києва.
Крім того, прокурори стверджують, що о. Наслудов співпрацює зі слідством. Йому оголошено підозру за статтею «наруга над могилою». Інші факти наразі досліджуються. Церкву вже з новим настоятелем протоієреєм Володимиром охороняє дарницька громадська варта. Люди бояться, що священик і його паства повернуться.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply