Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Священик УПЦ КП сповідатиме американців

Автор:

|

Липень 10, 2014

|

Рубрика:

Священик УПЦ КП сповідатиме американців

Ієрей Павло Королюк

Ієрей Павло Королюк, настоятель храму Української православної місії Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) у Японії, відвідав авіабазу «Йокота» Військово-повітряних сил США, що у містечку Фусса (префектура Токіо). Військовики цієї бази православного віросповідання виявили бажання, аби о. Павло став їхнім військовим священиком.

У повідомленні прес-служби УПЦ КП зазначається, що хоч у збройних силах США є власні кадрові капелани для духовної підтримки військовослужбовців, проте їх число — обмежене. Серед капеланів часто може не виявитися православних священиків, і тому військовослужбовці звертаються до місцевого духовенства щодо душпастирської опіки.
За домовленістю з командуванням авіабази ієрей Павло Королюк стане душпастирем для православних пілотів і членів їх сімей. «Для мене – велика честь служити й молитися разом із православними військовослужбовцями зі Сполучених Штатів, дислокованих в Японії, і я хочу бути для них корисним, особливо в час, коли Україна знову бореться за свою соборність і незалежність. Нині Сполучені Штати демонструють, що вони — союзник України», — наголосив священик. На авіабазі «Йокота» дислоковано 374 транспортне авіакрило ВПС США, а також 14 тис. військовослужбовців.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply