Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 9, 2019

Студенти святкують Великдень

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Студенти святкують Великдень

Студентське братство Українського католицького університету (УКУ) цьогоріч традиційно організувало у Львові акцію «Великдень разом» для студентів зі східної, центральної та південної України. 14 квітня організатори очікують прийняти в місті Лева близько 200 студентів із Полтави, Харкова, Запоріжжя, Донецька, Алчевська, Луганська, Одеси та Криму. «Зараз ми шукаємо сім’ї, які би хотіли взяти на три дні до свого помешкання гостей», — розповів Любомир Лещук, координатор акції.

Головною метою акції, за словами організаторів, є ознайомлення прибульців зі сходу та півдня України з традиціями святкування Воскресіння Господнього в Галичині. «Ми хочемо, щоби наші гості відчули настрій, який панує у Львові під час Великодніх свят, показати їм традиції нашого реґіону», — пояснив п. Лещук.

«Великдень разом» у Львові проводять починаючи з 2010 року. Торік на святкування приїхало понад сто студентів. «Важливо, щоби студенти, які приїдуть до нас, могли жити у львівських сім’ях, — наголошують організатори. — Спільне святкування, свячення пасок, богослужіння, трапеза створюють атмосферу справжнього Великодня».

Студенти прибудуть до Львова14 квітня. Уранці наступного дня вони з місцевими родинами підуть на Великодню літургію, а опісля разом із львівською молоддю — на гаївки до Шевченківського гаю. 16 квітня гості відвідають УКУ, де відбудеться майстер-клас із писанкарства та виготовлення ляльок-мотанок.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply