Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Стемфордська єпархія готується до Єпархіального собору

Автор:

|

Листопад 22, 2012

|

Рубрика:

Стемфордська єпархія готується до Єпархіального собору

На одноденних зустрічах у парафіях Стемфордської єпархії їх учасники обговорили Стратегію розвитку УГКЦ до 2020 року «Жива парафія — місце зустрічі з живим Христом». Протягом місяця такі заходи відбулися в Рочестері, Людлові та Йонкерсі, повідомила прес-служба Стемфордської єпархії УГКЦ. Учасниками зустрічей стали миряни та священики північної частини штату Нью-Йорк, парафій з околиць Нової Англії й Олбані, а також міста Нью-Йорка та його передмість.

На переконання о. Богдана Данила, священика Стемфордської єпархії, «важливо цінувати ті благословення, які вже існують у парафіях, замість того, щоби просто зосереджуватися на проблемах. Якщо так зробити, то працюючи й розвиваючи їх, ми побачимо, як ці дари помножуються». Говорячи про важливість зустрічей, він наголосив: «Такі зустрічі проводяться насамперед для того, щоби представити Стратегію розвитку УГКЦ до 2020 року й ініціювати дискусію відновлення життя в парафії. Учасники заходу мають утілювати її у своїх парафіяльних спільнотах і таким чином готуватися до Єпархіального собору».
Перша зустріч відбулася в парафії Священномученика Йосафата в Рочестері. Тут душпастирює о. Філіп Вейнер. У заході взяли участь духовенство та делегати з парафій північної частини штату Нью-Йорк. Друга зустріч відбулася в парафії Святих Петра й Павла в Людлові, де душпастирює о. Роберт Маркович. На ній зібралися вірячи з парафій Нової Англії й Олбані, що в штаті Нью-Йорк. Місцем третьої зустрічі стала парафія Святого архістратига Михаїла в Йонкерсі, де душпастирює о. Кирило Ангелов. На ній були присутні священики та миряни Нью-Йорка й околиць.
Департамент інформації УГКЦ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply