Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Срібний хрестик урятував життя

Автор:

|

Липень 03, 2014

|

Рубрика:

Срібний хрестик урятував життя

Срібний хрестик

До Миколаєва з Дніпропетровська переправили сімох бійців, поранених на Донбасі. Це — десантники 79-ї аеромобільної бригади, усі — миколаївці. Тепер вони лікуватимуться в реґіональному військовому шпиталі, де їх зможуть провідувати родичі. А вояки вже обіцяють: щойно стануть на ноги, то повернутися до своїх на схід.

Десантник Євген досі стискає в руках срібний натільний хрестик, який, як запевняє поранений, урятував йому життя, бо осколок зрикошетив і, таким чином, не влучив у серце.
Воїн розповів, що хрестик подарувала йому мати перед смертю. Про те, що пережили на сході, хлопці воліють не згадувати. Рани гояться, і хлопці радіють, що одужуватимуть удома. За час боїв Миколаївщина втратила вже трьох вояків. Ще 55 – поранені, лікуються в Харкові, Києві, Одесі й Ірпіні.
Тепер, кажуть керівники області, сіх, кого можна, намагаються перевезти додому. Медики переконують, що попри те, що шпиталь уже переповнений, місце для миколаївських героїв знайдуть. Усім необхідним вони забезпечені, єдине, від чого не відмовляться, — це солодощі для пацієнтів і моральна підтримка. Із дитячих садочків і шкіл пораненим вже почали присилати малюнки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply