Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Спорудять копію статуї Христа з Ріо-де-Жанейро

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

Спорудять копію статуї Христа з Ріо-де-Жанейро

На Львівщині, у Трускавці, на Гошівській горі, планують установити скульптуру Ісуса Христа — точну копію відомої в усьому світі фігури Христа в Ріо-де-Жанейро. Нагадаємо, що виконком Трускавецької міської ради розглянув ще 28 лютого ініціативу громадськості щодо спорудження в місті-курорті статуї Ісуса Христа.

Cвоїм рішенням він рекомендує винести на розгляд сесії міської ради питання про визначення території для облаштування на Гошівській горі скверу зі скульптурною композицією, оскільки це питання належить до категорії земельних і його вирішення – у компетенції депутатського корпусу.
Як наголосив під час розгляду цього питання Руслан Козир, міський голова Трускавця, зазначена скульптурна композиція не тільки прикрасить місто, нестиме виховне, морально-етичне навантаження, а й матиме прагматичне значення: сприятиме збільшенню туристичного потоку в місто-курорт Трускавець.
Водночас, місцевий житель Ігор Кісак, ініціатор встановлення фігури, повідомив, що скульптура буде точною копією відомої в усьому світі фігури Христа в Ріо-де-Жанейро. Загальна висота її буде 12 м: висота фігури Христа — 9 м, висота постаменту — 3 м. та й стоятиме вона також на горі.
За словами ініціатора, цю ідею він виношував кілька років і за цей час заручався підтримкою Церкви та жителів Трускавця. Здалеку фігура нагадуватиме хрест. Пан Кіcак – проти того, щоби гроші на спорудження фігури збирали зі шухлядками по церквах, аби потім ніхто не обвинуватив ініціаторів у шахрайстві.
«Усе буде прозоро. Буде відкрито рахунок, на який надходитимуть кошти. Нарешті, є фізичні особи, які готові профінансувати певні види робіт», — сказав він. Також Ігор Кісак сподівається, що спорудження статуї Ісуса Христа буде не тільки трускавецьким проектом, а й проектом Львівської області, що теж долучиться до фінансування всіх робіт.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...