Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 22, 2019

Спільне богослужіння

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Спільне богослужіння

Папа Римський Бенедикт XVI і примас Англіканської єпископальної церкви архієпископ Кентерберійський Ровен Вільямс спільно здійснили в Римі богослужіння, яким відзначили тисячоліття чернечої общини камальдулів.

Чернеча громада камальдулів, центр якої розташований поблизу міста Ареццо в Тоскані, святкує цього року тисячну річницю від часу свого заснування бенедиктинським ченцем св. Ромуальдом, який прагнув поєднати у своїй громаді древні чернечі традиції Сходу й Заходу.

Камальдули останнім часом прагнуть об’єднати традиційне для цього напрямку західного чернецтва усамітнене життя зі служінням, спрямованим на діалог між різними народами та релігіями. За останні десятиліття тосканська громада камальдулів стала важливим центром екуменічної та міжрелігійної взаємодії.

Зі середини 1500-х років камальдули присутні в Римі, де їхня громада виникла в монастирі Св. Григорія Двоєслова на пагорбі Целій. Вона постала на тому ж місці, де св. Папа Григорій благословив св. Августина наприкінці VI ст. на подорож до Британії, щоби принести Євангеліє англосаксам. Саме тут і відбулося спільне богослужіння Папи й архієпископа Кентерберійського.

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...