Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 24, 2020

Спільна молитва

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Спільна молитва

В Українському католицькому університеті (УКУ) у Львові 24 січня представники різних конфесій разом молилися за єдність усіх християн. Участь у заході взяли представники Римо-Католицької, Української автокефальної православної, Вірменської апостольської церков, Церкви християн віри євангельської й УГКЦ. Спільно вони відслужили молебень, наприкінці якого всі проказали «Отче наш», символічно тримаючись за руки.

«Як би песимістично по-людськи не виглядала перспектива єдності церковної, Господи, не дай остигнути нашій надії, не дай розчаруватися нам, — молився о. Ігор Пецюх, греко-католицький священик і духівник УКУ. — Дай нам силу робити хоч маленькі кроки назустріч одне одному. І цим дуже маленьким кроком є наша спільна сьогоднішня молитва». Священики всіх Церков висловлювали свою радість, джерелом якої є цей захід, а також наголошували на потребі пошуку церковної єдності.

Окрім того, усі учасники заходу мали змогу послухати пісню у виконанні одного з представників Церкви християн віри євангельської, а також подивитися тематичну пантоміму за оповіданням відомого італійського автора Бруно Ферреро, поставлену студентами Інституту екуменічних студій.

Організаторами заходу є Інститут екуменічних студій УКУ та Комісія УГКЦ для сприяння єдності між християнами. Захід було проведено в межах Тижня молитов за християнську єдність, який відбувається щороку в січні.

Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply