Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Скорик дасть концерт на честь Папи

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Скорик дасть концерт на честь Папи

З 13 по 15 жовтня ц. р. УГКЦ організовує Всенародну українську прощу з нагоди благословення відновленого собору Святої Софії в Римі. Серед заходів, які проводитимуть у Ватикані, — святковий концерт у залі Папи Павла VI за участю академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» під керівництвом всесвітньо відомого українського композитора Мирослава Скорика (на фото).

«Із благословення Блаженнійшого Свято­слава релігійне товариство «Свята Софія» вирішило запросити цей молодіжний, однак уже високопрофесійний оркестр для якнайкращого представлення Львова та львівських талантів і для поширення української оркестрової музики на одній із найбільш відомих сцен світу. Вважаю, що це — надзвичайно важлива подія в історії української музики», — розповів о. д-р Іван Дацько, голова оргкомітету прощі.

Організатори прощі очікують, що на концерті будуть члени Колеґії кардиналів і Синодальних отців, які в той час прибудуть до Ватикану з усього світу, а також представники міської влади Рима, президенти Римської провінції та реґіону Лаціо, представники українських дипломатичних структур і уряду України. Передбачають також, що в прощі візьме участь багато паломників з України та з-за кордону. Додамо, що саме Мирослав Скорик є автором опери «Мойсей», створеної на замовлення Ватикану та поставленої з нагоди приїзду в Україну Папи Івана Павла ІІ.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...