Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 24, 2020

Школа з вивчення думки митрополита Шептицького

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Школа з вивчення думки митрополита Шептицького

Інститут релігії та су­спільства Українського католицького університету (УКУ) оголошує набір на навчання в літній школі «Соціальна думка митрополита Андрея Шептицького: порятунок євреїв і сучасні проблеми людинолюбства», яка відбуватиметься з 25 червня до 1 липня ц. р. в УКУ.

Головний акцент цьогорічної школи буде поставлено на акціях порятунку євреїв, які здійснював митрополит Андрей під час Другої cвітової війни. Як зазначають організатори, метою програми є глибше ознайомлення учасників школи з духов­ною спадщиною та діяльністю митрополита Андрея. Під час навчання щоранку відбуватимуться тематичні заняття й дискусії з лекторами, а опісля — обговорення в малих групах із модератором. Таким чином організатори прагнуть показати актуальність соціального вчення Церкви та напрацювати постійно діючий інтенсивний літній курс, на якому вивчатимуть соціальну думку митрополита Андрея Шептицького.

До участі в школі організатори запрошують студентів гуманітарного напрямку студій, мирянських і політичних діячів, а також усіх, хто бажає поглибити знання християнського суспільного вчення, незалежно від релігійно-конфесійної приналежності. Вік учасників — 18—40 років. Остання дата прийому документів — 25 травня. На завершення курсу учасники отримають сертифікат.

Додамо, що Інститут релігії та суспільства УКУ вже вдруге організовує таку літню школу. Торік учасниками сертифікатної програми «Суспільна думка митрополита Андрея Шептицького та сучасність» стало 27 осіб з усієї України — Львова, Харкова, Донецька, Києва та Росії.

Прес-служба УКУ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply