Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Сепаратисти закрили лавру

Автор:

|

Травень 15, 2014

|

Рубрика:

Сепаратисти закрили лавру

Святогірська лавра

За даними української розвідки, до Святогірської лаври, що на Донеччині, припинили пускати людей. Звідти вірян скеровують до найближчого жіночого монастиря. Натомість, у самій лаврі бойовики начебто планують улаштувати шпиталь, адже суто топографічно це — ідеальне місце для оборони, тим більше що дзвіниці можуть використовуватись як ідеальні снайперські позиції. Таким чином, диверсанти продовжують активно використовувати тактику прикриття живим щитом, а тепер – ще й святими місцями.

Українська православна церква Московського патріархату (УПЦ МП) обстоює єдність України, а дій розкольників та сепаратистів не підтримує. Про це заявив Георгій Коваленко, речник Церкви. Він також спростував інформацію, що сепаратисти мають намір облаштувати у Святогірській лаврі шпиталь, перетворити монастир на фортецю та поставити на мурах кулемети. Лавра – відчинена, там є лише віряни й прочани, запевняє о. Коваленко. Священики перебувають також і в заблокованому Слов’янську поряд із сепаратистами, але тільки як святі отці, котрі закликають до мирного розв’язання конфлікту, стверджує речник.

До слова
Під час ранкового молебню «за святу Русь» 2 травня в Одесі священик УПЦ МП роздав парафіянам зброю, зокрема снайперські гвинтівки й автомати. Потім ця зброя була застосована на Куликовому полі та в Будинку профспілок, у результаті чого загинули десятки людей. Зброя, із якої сепаратисти розстріляли в Одесі учасників маршу за єдність України та мирних жителів, буда отримана з рук «церковників». Про це люди розповіли Володимиру Немирівському, голові Одеської обласної державної адміністрації, котрий приїхав на барикади підтримати їх.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply