Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 1, 2020

Сепаратисти ховають свою літературу в святині

Автор:

|

Квітень 02, 2015

|

Рубрика:

Сепаратисти ховають свою літературу в святині

Свято-Успенська Почаївська лавра

Свято-Успенська Почаївська лавра на Тернопільщині підпорядковується Московському патріархату. На її території є дві книжкові крамниці, де продається церковна література. Проте не всі релігійні книжки тут учать людей єднанню з Богом і між собою.

Журналісти придбали кілька книжок і дізналися, що серед джерел у них зазначені деякі сепаратистські сайти, такі як novorossia.org. Найцікавішим же виявилось те, що антиукраїнську літературу друкують безпосередньо у лаврі. Таким чином, своє благословення на цю літературу дає митрополит Почаївський Володимир. Проте на запитання про книгу владика заявив, що про таку літературу не знав і що церква його не має жодної «антидержавної мети».
«Ті, хто це зробив, хай поладнають, нехай вони стануть перед народом на коліна і попросять прощення, скільки вони біди наробили», — сказав митрополит, звинувачуючи у війні державних керівників. Владика пообіцяв, що дізнається, хто, прикрившись його іменем і благословенням, вирішив через Церкву поширювати антиукраїнські ідеї серед прихожан.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply