Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 15, 2018

РПЦ перетворюється на НКВС

Автор:

|

Січень 28, 2016

|

Рубрика:

РПЦ перетворюється на НКВС
Андрій Кураєв

Андрій Кураєв

Єпархіями Російської православної церкви поширюється конфіденційний лист із дорученням збирати інформацію про представників інших релігійних організацій. Важливість подібного заходу аргументується метою «духовної безпеки наших співвітчизників», а також потребою «миру та стабільності держави», «зважаючи на відомі події в Україні». Про це повідомив протодиякон Андрій Кураєв, один з ідеологів РПЦ.
До листа додається паспорт, який необхідно заповнити, зазначивши дані певної особи, в т. ч. з наявність і реєстраційний номер автомобіля, судимості і психічні розлади керівників організації, а також дані про спонсорів і адептів. У тексті листа зазначається, що «збором такої інформації на місцях, на думку Святійшого Патріарха, мають займатися уповноважені з місіонерської роботи парафій».
Нещодавно в Росії почали планомірно вилучати з вільного доступу та знищувати книги, котрі «є чужими для російської ідеології». Зокрема, у Воркуті за приписом виконувача обов’язки міністра освіти Республіки Комі було спалено частину бібліотечного фонду одного з вищих навчальних закладів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...