Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Розпочався Рік Митрополита Шептицького

Автор:

|

Листопад 06, 2014

|

Рубрика:

Розпочався Рік Митрополита Шептицького

Митрополит Андрей Шептицький

На 1 листопада ц. р. припала 70-та річниця смерті митрополита Андрея. Із цієї нагоди 31 жовтня, о 20.00, у каплиці митрополичих палат на площі Св. Юра відбулися молодіжні чування. Зустріч розпочалася молитвою на прославу митрополита Шептицького, після чого до учасників чувань звернувся архієпископ і митрополит Львівський Ігор (Возняк). Далі молодь урочисто зі свічками перейшла до собору Св. Юра, де пройшла молитва на вервиці. Її особливістю було те, що учасники вислухали послання митрополита Андрея.

«Хоч послання написані більш як століття тому, вони стосуються сьогодення. Під час вервиці відбулося сучасне прочитання цих вагомих слів митрополита Андрея. Ми прагнемо, щоби молода людина зрозуміла свою місію: пам’ятати про героїв і відбудовувати нашу державу», — зазначив о. Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради.
Молитва на вервиці відбувалася за участю молодіжного хору собору Св. Юра, камерного хору Soli Deo храму Пресвятої Євхаристії та струнної групи молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів».
«Дуже тішуся, що Церква цьогоріч запропонувала альтернативний захід до Геловіну та культу смерті. Адже для молоді це — своєрідний вибір. Що ти обираєш: смерть чи життя? Ми й так перебуваємо в обіймах смерті, тому, може, варто вже нарешті відкинути це все та звернутися до Бога? Ми закликаємо поговорити про життя», — додав о. Павло.
Організувала чування молодіжна спільнота «Святоюрська молодь» спільно з Молодіжною комісією Львівської архієпархії. Ушанування пам’яті митрополита Андрея Шептицького продовжила архієрейська Літургія 1 листопада в соборі святого Юра, яку очолив глава УГКЦ Святослав (Шевчук). Окрім того, відбулася академія-реквієм, присвячена митрополитові Андрею Шептицькому. Виконавцями були солісти, хор і камерний оркестр заслуженої капели України «Трембіта».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply