Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 2, 2020

Розкрутку одеської трагедії фінансує Російська церква?

Автор:

|

Жовтень 09, 2014

|

Рубрика:

Розкрутку одеської трагедії фінансує Російська церква?

о. Філіп Рябих

Як писав «Міст», останнім часом Російська Федерація (РФ) суттєво активізувала свою роботу з винесення травневої трагедії в Одесі на рівень міжнародних організацій. Ця тема знайшла своє продовження. Поінформовані джерела в Парижі повідомили, що починаючи з травня ц. р. двоє українських громадян, один із них — Олександр Наумов, житель Одеси й учасник одеського Антимайдану, — проводять масові акції з донесення до французьких громадян спотвореної інформації про трагічні події в Україні.
Зокрема, 2 серпня ц. р. за активною участю п. Наумова в Парижі було встановлено стенд, де була розміщена тенденційна інформація про звірства української влади в Одесв, унаслідок яких загинули 48 людей.
Після проведення акції в Парижі, на початку вересня ц. р., цей чоловік переїхав у інше французький місто — Страсбург, де розташовується штаб-квартира Ради Європи (РЄ), у рамках якої функціонує Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ). Цього разу тематика встановленого провокатором стенду доповнилася іншою резонансною темою — трагедією на Донбасі.
За словами джерела, близького до української діаспори, п. Наумов розбив два намети в Страсбурзі, якраз навпроти будівлі ЄСПЛ. Також з’явилося повідомлення про те, що переїзд чоловіка з Парижа до Страсбурга профінансував ігумен Філіп Рябих, глава Російської православної церкви (РПЦ) у Страсбурзі.
Слід нагадати, що в березні 2004-го Священний синод РПЦ прийняв рішення про заснування в Страсбурзі представництва Московського патріархату, якому було доручено вести діалог і представляти позицію РПЦ у РЄ. Сталося це якраз напередодні Помаранчевої революції, коли вперше в сучасній історії виникла реальна загроза втрати Росією контролю над політичними процесами в Україні.
2012 року РПЦ вирішила зіграти по-крупному, узявши собі за мету зцементувати в прикордонному районі з Німеччиною (місто Страсбург розташоване лише за кілька кілометрів від кордону з Німеччиною) усю так звану пострадянську православну спільноту. Тому перед ігуменом Філіпом було поставлене завдання контролювати великий проект з будівництва в Страсбурзі православного храму Всіх Святих. Вартість проекту — 6 млн EUR. Анонімні джерела підтверджують, що до фінансування будівництва церкви в Страсбурзі можуть бути причетні також українські політики, котрі неодноразово бували з різними візитами в цьому французькому місті.
Наразі ж до складу опікунської ради проекту увійшли чільні постаті російської дипломатії, політики та бізнесу. Подаємо повний список учасників опікунської ради (ОР): патріарх Московський і всієї Русі Кирило, голова ОР; архієпископ Єгор’євський Марк, керівник управління Московської патріархії в закордонних установах, заступник голови ОР; ігумен Філіп Рябих, секретар ОР; Олександр Алексєєв, постійний представник РФ при РЄ; Олександр Аристов, голова Ради директорів групи «Аріант»; Дмитро Барченко, голова Ради директорів холдингу «Щелковський»; Олександр Бурдін, генеральний консул РФ у Страсбурзі; Сергій Габестро, виконавчий директор Благодійного фонду преподобного Серафима Саровського та голова ради директорів групи компаній «Тріумвірат»; Зінаїда Драгункіна, голова комітету Ради федерації з науки, освіти, культури й інформаційної політики; єпископ Троїцький Панкратій, ігумен Спасо-Преображенського Валаамського монастиря; Григорій Карасін, заступник міністра закордонних справ РФ; Сергій Кочергін, президент групи компаній «АSK Фасад Груп» і генеральний директор будівельної компанії «Алютерра СК»; Володимир Легойда, голова Синодального інформаційного відділу РПЦ; митрополит Бориспільський Антоній, керуючий справами Української православної церкви; Валерій Назаренко, заступник начальника Управління президента РФ зі зовнішньої політики; Олександр Орлов, посол РФ у Франції; Світлана Орлова, тимчасовий виконувач обов’язків губернатора Володимирської області; Серафим Ребиндер, голова Руху за помісне православ’я російської традиції у Західній Європі (Швейцарія); Генрі Рєзнік, президент Адвокатської палати Москви; Володимир Самодєлов, директор фірми «Кріомаш-БЗКМ»; Леонід Слуцький, голова Комітету у справах Співдружності Незалежних Держав і зв’язків зі співвітчизниками; Олександр Трубецькой, представник асоціації Пам’яті російської імператорської гвардії; Євген Шулепов, мер міста Вологди.
Є інформація, що гроші на проведення антиукраїнських акцій у Страсбурзі були виділені саме з місцевих церковних фондів. Таким чином, з’являються додаткові непрямі докази причетності російської сторони до трагедії, що сталася в Одесі 2 травня ц. р.
Група глобальної розвідки Geostrategy
http://geostrategy.ua/node/882

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply