Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

Російський фашизм

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

Російський фашизм

Агітка сепаратистів

Донецькі сепаратисти зобов’язали зареєструватися всіх євреїв. 15 квітня ц. р. троє невідомих осіб у балаклавах із прапором Російської Федерації розклеювали біля синагоги Донецька листівки антисемітського змісту. Інформацію про це повідомили члени Донецької єврейської громади. Вони вважають, що таким чином їх намагалися спровокувати на конфлікт, аби потім звинуватити в нападі на сепаратистів.

У листівці йдеться: «Шановні громадяни єврейської національності! У зв’язку з тим, що лідери єврейської громади України підтримали бендерівську хунту в Києві й вороже налаштовані щодо православної Донецької республіки та її громадян, головний штаб Донецької республіки постановив: усім громадянам єврейської національності віком від 16 років, котрі проживають на території суверенної Донецької республіки, необхідно до 3 травня 2014 року з’явитися до виконувача обов’язків комісара в справах національностей в будівлю Донецької обласної державної адміністрації, кабінет 514, для реєстрації. Вартість реєстрації складає 50 USD. При собі мати грошові кошти для оплати за реєстрацію, паспорти для внесення позначки про віросповідання, документи про склад сім’ї, а також правовстановлюючі документи на все належне вам нерухоме майно й транспортні засоби. У разі ухилення від реєстрації винні будуть позбавлені громадянства та вислані в примусовому порядку за межі республіки з конфіскацією майна».
Як писав «Міст», головний реформістський рабин Криму Михайло Капустін був змушений утікати з Сімферополя до Києва, побоюючись антисемітських настроїв, які різко посилилися на території півострова після його анексії Росією.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...