Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Російські спецслужби замахнулися на Бога?

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Російські спецслужби замахнулися на Бога?
Сергій Небога

Сергій Небога

Перша в Україні «церква» сатаністів була зареєстрована в травні ц. р., коли почалася військова аґресія РФ. У той час Сергій Небога, лідер сатаністів, у соціальних мережах заявив про намір побудувати перший в Україні та Європі «храм темних богів». Чоловік не заперечує, що зареєстрована ним громада — ніщо інше, як «церква Сатани», – і постійно публікує відверто антихристиянські матеріали.

Священик Іван Сідельник у селі Пасторському на Черкащині, де й розмістилася «церква» сатаністів, переконує, що це окультне місце організовували спеціально для російських телеканалів. На перший обряд жертвоприношення приїхали лише російські телеканали. Після чого майже всі медіа Кремля в унісон почали кричати про знущання з православ’я в Україні та розгул сатанізму. Робиться однозначний висновок про свідоме потурання органів влади діяльності сатаністів на догоду «загниваючим Європі та США», про системність виникнення в Україні нових «антихристиянських та антиморальних» культів і рухів».
«Російські засоби інформації досить серйозно це поширюють. Наскільки я розумію, Сергій Небога не усвідомлює сам, як його використовують навіть спецслужби інших країн», — стверджує адвокат Іван Бондарук.
Проте треба зауважити, що такий собі Олег Носко, один із лідерів підпільної «церкви Сатани» в Росії та Білорусі, неодноразово відвідував храм темних богів для зустрічей із Небогою й участі в окультних обрядах. Носко добре знайомий із російськими телевізійними продюсерами, брав участь у багатьох телепроектах. Тому відкриття «храму Сатани» в Україні могло бути спровоковане саме росіянином. Він брав участь, за даними українських спецслужб, у створенні сюжету для російського каналу. Чоловік наполегливо проштовхував створення «церкви Сатани» в Україні.
«Припускаю, що в Україні запущено маховик, в тому числі в духовній сфері. Переконаний, що це було зроблено сплановано та продумано», — переконаний п. Бондарук.
Слід зазначити, що люди вже зібрали підписи до голови Черкаської обласної державної адміністрації, готується звернення до прокуратури задля того, щоб ті допомогли позбавитися сатаністів. Журналісти ТСН спробували порозмовляти зі Сергієм Небогою, але той в останній момент категорично від цього відмовився.

Сергій Гальченко, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply