Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 1, 2020

Річниця служіння в Україні

Автор:

|

Червень 27, 2013

|

Рубрика:

Річниця служіння в Україні

Брати-альбертинці зі Запоріжжя 17 червня ц. р. святкували спомин свого засновника св. Альберта Хмельовського та десятиріччя благодійної їдальні «Добрий хліб». Урочиста меса на честь святого Альберта Хмельовського була відправлена в Санктуарії Бога Отця Милосердного. Цього дня також виповнилося 11 років служіння братів-альбертинців у Запоріжжі. На свято зібралися вірні з різних парафій і кілька священиків Дніпропетровського та Запорізького деканатів.

Святкову літургію очолив єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло. У проповіді владика сказав, що Запоріжжя стало першим місцем поза межами Польщі, куди святий брат Альберт із неба скерував своїх братів на служіння знедоленим. Єпископ також зазначив, що за своє багаторічне й важке служіння альбертинці ніколи не очікували подяки та, не зважаючи на труднощі, невдячність і негаразди, наполегливо служили, стаючи за прикладом свого святого засновника «добрими, як хліб».
Владика Ян побажав братам зберегти мир і радість на майбутні численні роки служіння. Наприкінці Святої меси владика благословив усіх присутніх мощами святого брата Альберта Хмельовського та подав їх кожному для особистого вшанування.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply