Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

«Рецепт щастя» від Любомира Гузара

Автор:

|

Квітень 18, 2013

|

Рубрика:

«Рецепт щастя» від Любомира Гузара

Кардинал Любомир Гузар, колишній глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ), у своїй новій книзі «Три дороги» описав, що робить людину щасливою — правильне ставлення до себе, ближнього та Бога. Презентація книги Блаженнійшого відбулася в київській книгарні «Є». За основу видання взято три перші аудіокниги владики Гузара.

«Три дороги» — це бесіди глави УГКЦ у 2001-2011 рр. із журналістами. До книжки також увійшли фрагменти з його аудіокниг, назви яких співзвучні з розділами цього видання: «Дорога до себе», «Дорога до ближнього», «Дорога до Бога», — зазначив УГКЦ о. Ігор Яців, керівник департаменту інформації.
Охочих поспілкуватися з відомим релігійним діячем під час презентації його книги виявилося чимало. «Книга – дуже сучасна. Вона – про людину, світ, стосунки між чоловіком і жінкою, суспільний устрій, демократію й Церкву. Та ще й із відкритим фіналом», — поділився враженням від прочитаної праці релігієзнавець Віктор Єленський, автор вступного слова до аудіокниги «Дорога до Бога». Екс-глава УГКЦ подякував усім, хто долучився до створення книги й адресував видання всім небайдужим.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply