Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Релігійні побрехеньки від Путiна

Автор:

|

Квітень 03, 2014

|

Рубрика:

Релігійні побрехеньки від Путiна

Міністерство закордонних справ (МЗС) Росiйської Федерації (РФ) заявило про нападки на священиків за «промосковську ворожу агітацію» з боку «Націонал-соціалістичної робітничої партії України», якої в країнi ніколи не було. 

«У Росії з жалем відзначають, що в Україні почастішали погрози на адресу священнослужителів, — ідеться в коментарі відомства. — Цього разу якась Націонал-соціалістична робітнича партія України скерувала лист із погрозами до представника Української автокефальної православної церкви (Черкаської єпархії) ігумена Олександра Широкова».
За «даними» МЗС РФ, українські радикали вимагали від священика припинити «будь-яку промосковську ворожу агітацію» та погрожували застосувати «кардинальні методи фізичного й нищівного характеру» до нього та його сім’ї.
За інформацією Державної реєстраційної служби, згаданої вище Націонал-соціалістичної робітничої партії в Українi не зареєстровано. Натомiсть, така партiя існувала в самій Росiї, але у вереснi 2010 року була заборонена рішенням Нижегородського обласного суду. Її члени й учасники діяли на території міст Городца та Заволжя Нижегородської області. Основною метою цiєї політcили була боротьба з особами «неслов’янської» зовнішності, вигнання їх із території Росії шляхом учинення протиправних дій, зокрема підпалів, вибухів, масових заворушень і інших хуліганських дій через мотиви ідеологічної, расової, національної ненависті та ворожнечі, а також заподіяння шкоди здоров’ю та майну громадян.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply